Kolczyki srebrne Sif Jakobs Julia SJ-E2612

Cena promocyjna 508,00 zł Regular Price 635,00 zł -20%
SKU
SJ-E2612
image-icon
Darmowa dostawa
image-icon
Ozdobne opakowanie
image-icon
Bezpłatne zwroty
image-icon
Gwarancja jakości
W magazynie

Kolor: srebrny

Wielkość: 25 x 9.75 mm

Materiał: srebro pr. 925

Kolczyki marki Sif Jakobs z kolekcji Julia.

Kolekcja Julia, inspirowana ponadczasową romantyczną opowieścią o Romeo i Julii, oddaje istotę romansu za pomocą ponadczasowych serc, celebrując więzi miłości, pasji i wiecznego oddania. 

Te srebrne pozłacane kolczyki to połączenie delikatności i ponadczasowego piękna. Ich subtelny blask przypomina ciepło zachodzącego słońca, a elegancki design podkreśla naturalny urok każdej kobiety. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na romantyczną kolację, czy szukasz wyjątkowego dodatku do codziennej stylizacji, te kolczyki stanowią idealny wybór. Każda para opowiada historię o harmonii, miłości i niezwykłych chwilach, które warto celebrować.

Kolekcja Julia doskonale sprawdzi się jako prezent dla ukochanej osoby lub pamiątka więzi, która przetrwała próbę czasu.

Pożegnaj się z plątanymi łańcuchami i porysowaną biżuterią. Do każdego zakupu biżuterii z kolekcji Julia, piękna czerwona szkatułka o wartości 89 zł - gratis. Mała, elegancka do przechowywania ulubionej biżuterii w podróży lub w domu, zaprojektowana została z lekkiego i miękkiego aksamitnego materiału. Wymiary: 78 x 78 x 40 mm.

Biżuteria firmy Sif Jakobs zamówiona w sklepie LABIZU zostanie dostarczona do Ciebie w oryginalnym opakowaniu producenta wraz z certyfikatem autentyczności. 

Kupując w LABIZU masz pewność, że produkt jest oryginalny i pochodzi bezpośrednio od firmy Sif Jakobs. Labizu to oficjalny dysrtybutor marki Sif Jakobs na terenie Polski. 

 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!